Поврзете ја вашата онлајн продавница

Поврзете ја вашата онлајн продавница со различни социјални мрежи за да ги зголемите вашите продажни канали и да продавате повеќе.

Интегрирајте се со Facebook Shop

Поврзете ја вашата е-продавница со Facebook и зголемете ги продажбите со лесно продавање на најголемата социјална мрежа.

Поврзете ја вашата продавница со Instagram Shop

Со брза врска помеѓу вашата продавница и Instagram Shop, ќе продавате повеќе на уште повеќе корисници.

Продавајте во други продажни канали

Продавајте на други канали како што се пазари и споредбени сајтови и допрете до повеќе клиенти.

Продавајте се

Понудете без ограничувања производи и услуги од сите индустрии, на големо или мало, користете готови каталози на производи од дистрибутерите.

Испрати лесно

Користете популарни доставувачи и креирајте товарни листови со еден клик за безбедно да ги доставите вашите нарачки.

Практични плаќања

Понудете им на вашите клиенти различни опции за плаќање со картичка, одложено или готовина при испорака и изберете сигурни партнери.

Ефективно рекламирање

Користете корисни маркетинг алатки за да привлечете и задржите повеќе нови клиенти.

Алатки за поголема продажба

Со CloudCart не треба да размислувате за ништо, бидејќи ние ви обезбедуваме широк спектар на готови интеграции, функционалности и автоматизации.

Icon
Стабилен Хостинг

Клауд инфраструктура за беспрекорна работа при сите оптоварувања.

Icon
Дизајн теми и градител

Приспособете со drag&drop градител на веб-страници и повеќе теми за дизајн.

Icon
Над 4000 апликации

Инсталирајте со еден клик многу апликации кои ви ја олеснуваат работата.

Icon
Достапност и отчетност

Олеснете ја вашата работа со интеграциите со складова програма, ERP или CRM.

Клиенти за CloudCart

Image

CloudCart ми помогна да ги организирам сите информации за пратките и достапноста на стоката, и што е најважно: да ја автоматизирам испораката, што ми заштедува доволно време за да започнам нов бизнис. Подготвен сум за нови потфати во кои CloudCart е составен дел! Ви благодарам!

Nodaysoff
Image

CloudCart прави целни страници многу брзо. Лесно можам да додадам разни попусти и воопшто платформата заштедува многу време, интуитивна е.Најмногу ми се допаѓа што има интеграција со добавувачите. Многу сум задоволен од постигнатите резултати на полето на е-трговијата. Мојата оценка за платформата е 6+. Би го препорачал на секој што сака да се занимава со онлајн трговија.

Stephanie Sport
Image

Како повратна информација за мојата работа и комуникација со CloudCart - восхит. Тие се исклучително професионални, ја имаат развиено платформата за луѓето како мене (без никакво искуство) да можат сами да го направат тоа!

3MG Bonev

Добредојдени сте

Можете сами да управувате со сè, но секогаш можете да сметате на нашата експертска соработка.

Icon
Центар за помош

Најдете одговори на најчесто поставуваните прашања од трговците за работа со CloudCart.

Icon
Трговска заедница

Бидете дел од нашата активна заедница за споделување искуства и иновации во индустријата.

Icon
Стручни услуги

Во нашиот Екосистем на експерти можете да ги најдете сите услуги за вашиот бизнис.

Icon
Блог и водичи

Научете како да го развивате вашиот е-бизнис со вредни совети и еКниги.

Стотици услуги и функционалности за вашиот бизнис на едно место.

Префрлете го вашиот онлајн бизнис на CloudCart, искористете ги сите поволности што ви ги дава платформата и почнете да продавате сè и секаде.

Нашата онлајн продавница користи таканаречени колачиња Дознајте повеќе за нашата политика за приватност и нашата Политика за колачиња