Lidhni dyqanin tuaj online

Rritni shitjet tuaja përmes integrimeve të mediave sociale me dyqanin tuaj elektronik.

Integro me Facebook Shop

Rritni lehtësisht normën tuaj të konvertimit përmes dyqanit në Facebook dhe shisni lehtësisht në rrjetin më të madh social.

Lidhni dyqanin tuaj me Dyqanin në Instagram

Ju do të jeni në gjendje të arrini më shumë klientë përmes integrimeve tona në Facebook dhe Instagram.

Shitet në kanale të shumta të tregtisë elektronike

Produktet tuaja mund të ofrohen në kanale të shumta shitjesh si tregje dhe faqe interneti për krahasim.

Shitet çdo gjë

Ofroni produkte dhe shërbime të pakufizuara nga të gjitha industritë, si dhe artikuj të disponueshëm përmes katalogëve të shpërndarjes.

Dërgo lehtë

Përdorni korrierët ndërkombëtarë në mënyrë të sigurt dhe krijoni faturat e ngarkesës me një klikim të vetëm.

Pagesa të përshtatshme

Ju mund të zgjidhni një partner të sigurt pagese dhe t'u ofroni klientëve tuaj një shumëllojshmëri opsionesh pagese si kartë, këste ose para në dorëzim.

Reklamim efektiv

Përdorni mjete të përshtatshme marketingu për të tërhequr dhe mbajtur më shumë klientë të rinj.

Mjete për më shumë shitje

CloudCart është gjithmonë i përditësuar me të gjitha zhvillimet e tregtisë elektronike dhe ju ofron të gjitha integrimet dhe funksionalitetet e nevojshme.

Icon
Pritja e qëndrueshme

Ne ofrojmë infrastrukturë Cloud për funksionim pa probleme e cila do të përballojë një sasi të madhe ngarkese trafiku.

Icon
Temat e projektimit dhe ndërtuesi

Personalizimi i faqeve të internetit me ndërtues zvarrit dhe lësho dhe tema të shumta dizajni.

Icon
Mbi 4000 aplikacione

Jeni një klikim larg aplikacioneve dhe integrimeve të shumta që mund të përmirësojnë biznesin tuaj dhe t'ju bëjnë të përfundoni më shpejt detyrat e përditshme.

Icon
Stoqet dhe llogaridhënia

Përmirësoni punën tuaj me magazinat, integrimet e sistemit ERPor CRM.

Konsumatorët rreth CloudCart

Image

CloudCart më ndihmoi të organizoja të gjitha informacionet në lidhje me dërgesat dhe disponueshmërinë e mallrave, dhe më e rëndësishmja: të automatizoja transportin, gjë që më kurseu mjaftueshëm kohë për të filluar një biznes të ri. Jam gati për mundësi të reja biznesi me CloudCartt! Faleminderit!

Pa ditë pushimi
Image

Është shumë e lehtë të krijosh faqe të specializuara uljeje. Platforma është intuitive që më lejon të kryej një sërë detyrash për një periudhë të shkurtër kohe. CloudCart ofron integrime me furnizues të shumtë dhe unë kam arritur rezultate të shkëlqyera falë mbështetjes suaj! Unë do ta rekomandoja atë për këdo që dëshiron të fillojë një biznes të tregtisë elektronike.

Stephanie Sport
Image

Dua të them një falenderim të madh për CloudCart. Qasja e tyre është jashtëzakonisht profesionale dhe platforma është e përshtatshme për njerëz si unë, të cilët nuk kanë përvojë të mëparshme në tregtinë elektronike..

3MG Bonev

Je i mirepritur

Ne ofrojmë një qendër të shkëlqyer mbështetjeje, por ju gjithmonë mund të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë të mëtejshme.

Icon
Qendra e ndihmes

Kontrolloni përgjigjet e të gjitha pyetjeve të bëra shpesh në lidhje me CloudCart.

Icon
Komuniteti Tregtar

Merrni pjesë në komunitetin tonë aktiv ku të gjithë tregtarët ndajnë njohuritë dhe zgjerojnë bizneset e tyre.

Icon
Shërbimet e ekspertëve

Në Ekosistemin tonë të ekspertëve mund të gjeni të gjitha shërbimet shtesë që mund t'i nevojiten biznesit tuaj.

Icon
Blog dhe udhëzues

Mësoni se si ta rritni biznesin tuaj elektronik me këshilla dhe libra elektronikë të vlefshëm.

Qindra shërbime dhe veçori për biznesin tuaj në një vend

Migroni biznesin tuaj në CloudCart dhe përfitoni nga të gjitha funksionalitetet dhe përfitimet që ne mund t'ju ofrojmë. Ekspertiza jonë do t'ju ndihmojë të shisni produktet tuaja në mbarë botën.