Продавајте се

Понудете секакви физички или дигитални продукти и услуги, тргувајте на големо со прекупувачи или на мало со крајни клиенти, користете готови продуктови каталози от дистрибутери.

Icon

Физички производи

Icon

Дигитални производи

Icon

Онлајн услуги

Image
Image
Image

Бидете лидери во вашата фела

Претворете ја вашата експертиза во профитабилен бизнис и продавајте онлајн продукти или услуги.

Побарајте консултација
Мода/Облекла и аксесоари

Облечете ги клиентите по најактуелната мода со продукти от вашата нова онлајн продавница на CloudCart.

Компјутери и електроника

Создадете продавница за компјутери, мобилни телефони и електроника со ефективни маркетинг инструменти за повеќе клиенти и лесно бизнис управување.

Здравје и убавина

Продавајте прхрамбени продукти, додатоци, козметика, естетски процедури, масажи и друго во сопствена онлајн продавница на CloudCart.

Дом и градина

Откријте неограничени можности за својот бизнис со онлајн продажби на мебел, текстил, декорација и секакви производи за дома и за вашата градина.

Играчки

Развивајте успешна е-трговија со онлајн продавница за играчки за мали и големи, таблени и компјутерски игри, музика и забава.

Животни и домашни миленици

Понудете квалитетни храни, играчки и други продукти за кучиња, мачки и секакви домашни миленици.

Ракотворби и занаети

Претворете го вашето хоби во успешен бизнис, нудејќи ракотворби, слики, фотографии, свеќи, дрвени, керамички и грнчарски производи, гоблени и уште.

Автомобили и автоделови

Гарантирана моќност и стабилност под хаубата на вашата CloudCart продавница, за да понудите гуми, автоаксесоари, автоделови, автокозметика и други.

Книги и забава

Нурнете ги вашите клиенти во светот на сказните на вашата е- книжарница, продавајте музички инструменти, канцелариски материјали, видеа и уште.

Подароци

Со вашата е-продавница во CloudCart,вашите клиенти ќе можат полесно да ги подаруваат вашите продукти или услуги и да ја споделт среќата и љубовта на најубавите моменти.

Спорт

Влез в шампионската лига на електроната трговија со продавница за спортски стоки, протеини, витамини, прехрамбени и фитнес програми, јога видеа и уште.

Храна и пијалоци

Лесно понудете храна и пијалоци онлајн и допрете до многу повеќе клиенти со можностите што ги нуди CloudCart.

Стотици услуги и функционалности за вашиот бизнис на едно место

Со CloudCart ќе постигнеш повеќе. Добредојдени сте во светот на успешните онлајн продавници!