Направете лесно своја онлајн продавница и продавајте насекаде

Започнете го вашиот нов бизнис без почетна инвестиција со 30-дневен бесплатен тест и дури потоа изберете го вашиот план.

Започнете и без технички познавања

Професионално решение и партнер - CloudCart ви нуди се што е потребно за успешна е-трговија.

Стартувај со 4 лесни стапки
Icon

Стапка 1

Регистрирај профил
Icon

Стапка 2

Додај продукти
Icon

Стапка 3

Адаптирај тема
Icon

Стъпка 4

Продавај онлајн

Имаме партнерства
и интеграции со:

Повеќејазична продавница

Со CloudCart можете да ја стартувате вашата онлајн продавница на неколку јазици за неколку минути без никакви главоболки.

Автоматски превод на вашите категории, производи и страници.

Семејството на успешни онлајн продавници

Илјадници сопственици на мали и средни бизниси постигнуваат инспиративни резултати со CloudCart.

111

Милиони уникатни корисници

359

Милиони производи прегледани

2.4

Милиони завршени нарачки

158

Милиони промет

Image

За 2 недели со CloudCart ја изградивме нашата онлајн продавница, синхронизирајќи информации од неколку софтвери

БМВ
Image

Му доверивме на CloudCart да ја изгради нашата е-продавница и тие ги оправдаа нашите очекувања за професионализам. Комуникацијата со целиот тим е брза, точна и тие се секогаш на линија за помош. Благодарение на нивната платформа, ние постојано се развиваме, ја подобруваме услугата, ги зголемуваме нашите клиенти и нарачки.

Т-маркет
Image

Преминот кон CloudCart за нас значително ја подобри ефикасноста и продуктивноста на онлајн нарачките, благодарение на бројните автоматизации и оптимизации на процесите.

Зора
Image

Откако им се доверивме на нашите партнери во CloudCart, нашата страница, изградена на оваа платформа, не стави во просечна позиција во споредба со нашите конкуренти за само една година. Го зајакнавме нашето лидерство во регионот, привлекувајќи го вниманието на многу нови клиенти од цела Бугарија.

Ted ceramica
Image

Задоволен сум со CloudCart! Платформата нуди добра оптимизација, страницата работи брзо и има лесна администрација. На многу од клучните зборови што се бараат на Google, ние излегуваме на едно од првите места, што генерира повеќе органски сообраќај во онлајн продавницата на Kolev & Kolev

К&К
Image

CloudCart е одличен партнер во нашиот бизнис. Поминавме успешно и крајно лесно на платформата. За помалку од еден месец, го оптимизиравме работниот процес и ја зголемивме продажбата. Функционалностите што ги имаме ни овозможуваат да бидеме иноватори во областа на онлајн трговијата и да управуваме со SHOP MDL со замав

МДЛ

Продавај насекаде

Дојдете до повеќе клиенти со автоматски врски со Facebook & Instagram Shop, различни пазари и споредбени сајтови.

Продавај се

Понуди физички или дигитални продукти и услуги, тргувај на големо или на мало, користи дистрибутерски продуктови каталози.

Icon

Физички производи

Icon

Услуги

Icon

Дигитални производи

Image

Сигурност со клауд хостинг

SSL сертификат за заштита на податоците, висока брзинат на полнење и стабилна интернет врска.

Лесно административно управување

GDPR модул со правни документи, подесувања на даноци и такси, автоматско фактурирање и одиторски фајл.

Image

Практични плаќања и испораки

Додади модерни методи за плаќање и испорака со автоматски товарни листови.

Image

Силни маркетинг инструменти

Користи попусти со тајмер, Facebook & Google пиксели за ремаркетинг, Analytics, SEO, Viber соопштенија, автоматски имеили, Upsell & Cross sell понуди и уште.

Оптимизиран чекаут процес

Зголеми ги продажбите и намали го бројот на изоставените колички со иновативен процес на порачка.

Image

Влијателни дизајни и теми

Флексибилна бренд персонализација со drag&drop визуелен конструктор на целни страници.

Image
Image
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Над 4000 апликации

Инсталирајте со 1 клик множество апликации, подобрувајќи го вашето обслужување.

Icon
Бизнис знаења и акции

Заштеди време, средства и напори со корисни статии и видеа за работа со платформата, совети и раководства за електронна трговија.

Icon
Блог написи

Научете како да го развивате вашиот е-бизнис со вредни совети и е-книги

Icon
Континуиран развој

Техничка поддршка и бесплатни ажурирања на функционалностите во платформата, според новите трендови.

Image

Екосистем
од експерти

Професионални услуги за дизајн, реклама и SEO, текстови, сметководство и се што е потребно.

Стотици услуги и функционалности за твојот бизнис на едно место

Регистрирај се само за 60 секунди и сметај на нашата поддршка во создавање на е-продавници - со CloudCart ќе го постигнеш посакуваниот успех!!
Нашата онлајн продавница користи таканаречени колачиња Дознајте повеќе за нашата политика за приватност и нашата Политика за колачиња