Дигитализирајте го вашиот бизнис

Создадовме достапна и лесна платформа за управување и онлајн тргување со која бескрајно ќе го развивате вашиот бизнис.

Одете онлајн

Професионално решение и партнер - платформата за онлајн продавници CloudCart ви дава се што ви треба за успешна е-трговија.

Префрлете се во 8 лесни чекори
physical business

Ние имаме партньорства
и интеграции с:

Повеќејазична продавница

Со CloudCart можете да ја стартувате вашата онлајн продавница на неколку јазици за неколку минути без никакви главоболки.

Автоматски превод на вашите категории, производи и страници.

CloudCart е совршена за вас

Без разлика дали сте производител, водите ресторан или физичка страница - вашата е-продавница е на само 1 клик!

Мода - Облека и додатоци

Облечете ги вашите клиенти по најновата мода со производи од вашата нова онлајн продавница на CloudCart.

Компјутери и електроника

Создадете продавница за компјутери, мобилни телефони и електроника со ефективни маркетинг алатки за повеќе клиенти и лесно управување со бизнисот.

Здравје и убавина

Продавајте намирници, додатоци, козметика, естетски третмани, масажи и повеќе во вашата сопствена онлајн продавница CloudCart.

Дом и градина

Откријте неограничени можности за вашиот бизнис со онлајн продажба на мебел, покуќнина, текстил, декорација и секаков вид на стоки за дом и градина.

Играчки

Развијте успешна онлајн продавница за е-трговија за играчки за млади и стари, столни и компјутерски игри, музика и забава.

Животни и домашни миленици

Понудете квалитетна храна, играчки и други производи за кучиња, мачки и секаков вид на домашни миленици.

Креативни производи и занаети

Претворете го вашето хоби во успешен бизнис нудејќи рачно изработени слики, фотографии, свеќи, дрво, керамика, таписерии и друго.

Автомобили и автоделови

Гарантирана моќност и стабилност под хаубата на вашата продавница CloudCart за да понуди гуми, автомобилски додатоци, делови за автомобили, козметика за автомобили и многу повеќе.

Книги и забава

Нурнете ги вашите клиенти во светот на бајките на вашата е-книжарница, продавајте музички инструменти, канцелариски материјал, видеа и многу повеќе.

Подароци

Со вашата продавница CloudCart, вашите клиенти ќе можат полесно да ги подарат вашите производи или услуги и да ја споделат среќата и љубовта на бесценетите моменти.

Спорт

Влезете во Лигата на шампионите за е-трговија со продавница за спортски производи, протеини, витамини, храна и фитнес програми, видеа за јога и многу повеќе.

Храни и напитки

Лесно понудете храна и пијалоци онлајн и допрете до многу повеќе клиенти со можностите што ги нуди CloudCart

Што добиваш?

Со CloudCart не мора да размислувате за ништо, бидејќи ви обезбедуваме готови интеграции, функционалности и алатки за поголема продажба

Icon
Плаќања и испораки

Зголемете ја вашата конкурентност со поудобни начини на плаќање и испорака

Icon
Маркетинг инструменти

Развивајте успешен бизнис преку Интернет со помош на важни маркетинг функционалности.

Icon
Дизајн теми и градител

Флексибилно прилагодување со drag&drop градител на целни страници.

Icon
Стабилен хостинг

Cloud инфраструктура за работа без проблеми при сите оптоварувања.

Icon
Над 4000 апликации

Инсталирајте со еден клик многу апликации што ја подобруваат вашата услуга.

Icon
Достапност и известување

Лесно поврзете ја вашата онлајн продавница со магацинска програма, ERP или CRM.

Icon
Пазари и мрежи

Стимулирајте ја продажбата со автоматизирани реклами на популарни пазари.

Icon
Меѓународни пазари

РПроширете го вашиот бизнис во странство и продадете на нови пазари на локален јазик.

Клиентите за CloudCart

Image

Вашата платформа е исклучително иновативна, со можности за брза и лесна обука за сервисирање и голем број апликации кои помагаат во онлајн продажбата. Сте размислувале за малите нешта кои се важни и придонесуваат за подобри резултати. Но, ова е само мал дел од работата на онлајн платформата CloudCart. Големото нешто се крие во тимот на CloudCart. Млади, срдечни, промислени и упатени луѓе..

Вис Виталис
Image

Нашето партнерство со CloudCart беше нов и нов почеток во промовирањето на нашата онлајн продавница и бренд Amirass Lingerie. Многу сме задоволни од изборот што го направивме, избирајќи ги за наши партнери, бидејќи по појавувањето на Amirass.com во онлајн просторот, нашите нарачки се удвоија за помалку од еден месец.

Amirass
Image

Комуникацијата и односот беа одлични, а изведбата беше совршена. Благодарам!.

Parfem
Image

Откако им верувавме на нашите партнери во CloudCart, нашата страница, изградена на оваа платформа, не стави во просечна позиција во споредба со нашите конкуренти за само една година. Го зајакнавме нашето лидерство во регионот, привлекувајќи го вниманието на многу нови клиенти од цела Бугарија.

Ted Ceramica
Image

Благодарение на целиот тим на CloudCart. Исклучителни професионалци! Прекрасна комуникација. Секогаш се на линија за брзи промени и на нив можете да сметате за се.

Art.e
Image

CloudCart ги прави работите многу лесни и пријатни. Платформата само ми помогна.

Леб и сол

Заедница
на претприемачи

Добредојдовте во семејството на успешни онлајн продавници!

111

Милион уникатни корисници

2.4

Милион реализирани порачки

158

Милион реализиран обрт

Добредојдени сте

Можете сами да управувате со се,но секогаш можете да сметате на нашата стручна помош.

Icon
Центар за помош

Најдете одговори на често поставувани прашања од трговци за работа со CloudCart.

Icon
Трговска заедница

Бидете дел од нашата активна заедница за споделување искуства и иновации во индустријата.

Icon
Стручни услуги

Во нашиот Екосистем на експерти можете да ги најдете сите услуги за вашиот бизнис.

Icon
Блог и водичи

Научете како да го развивате вашиот е-бизнис со вредни совети и е-книги.

Нашата онлајн продавница користи таканаречени колачиња Дознајте повеќе за нашата политика за приватност и нашата Политика за колачиња