Filloni biznesin tuaj me investime minimale

A fitoni para duke rishitur produkte dropshipping? Kthejeni atë në një biznes të vërtetë me dyqanin tuaj online në Bullgari dhe jashtë saj.

Vendosni katalogët e produkteve

Përdorni integrimet me kompanitë dhe shpërndarësit B2B për të shitur produktet e tyre me shumicë ose pakicë përmes dyqanit tuaj online.

Icon
Shpërndarja e markave

Ofroni modë, aksesorë, të brendshme dhe kozmetikë nga markat botërore me çmime me shumicë.

Icon
Gjithashtu

Shitet harduer, softuer dhe shërbime IT nga 550 furnizues të 250 000 mallrave.

Icon
Asbis

Përdorni produkte nga një distributor kryesor IT.

Icon
Polycomp

Shisni pajisje IT, softuer dhe pajisje shtëpiake nga prodhuesit kryesorë.

Dyqan shumëgjuhësh

Me CloudCart ju mund të hapni dyqanin tuaj online në disa gjuhë në pak minuta pa ndonjë dhimbje koke.

Përkthim automatik i kategorive, produkteve dhe faqeve tuaja.

Menaxhim i lehtë dhe automatizim i përshtatshëm

Menaxhoni dyqanin tuaj me vetëm disa klikime, pa pasur nevojë për njohuri teknike dhe arrini lehtësisht më shumë klientë.

Image

Qendrat e përmbushjes, dërgesat dhe pagesat

Automatizoni shërbimin tuaj me integrime të caktuara me qendrat e përmbushjes, mënyra të ndryshme pagese dhe shpërndarje me fatura automatike.

Image

Mjetet dhe kanalet e marketingut

Shitni më shumë me mjete efektive marketingu: zbritje të shumta, numërim mbrapsht me kohëmatës, oferta shitjesh Upsell & Cross dhe më shumë.

Shitet kudo

Arrini më shumë përdorues duke shitur në tregje dhe kanale të tjera si mediat sociale dhe faqet e ofertave krahasuese.

Mjetet e SEO

Gjeneroni më shumë trafik organik dhe siguroni përvojë më të mirë të përdoruesit me mjetet e dobishme të SEO në dyqanin tuaj elektronik.

Image
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon

Mbi 4000 aplikacione dhe lidhje API

Open SaaS ju jep liri të plotë për zhvillimin e biznesit, përmes komunikimit API me çdo sistem.

Pagesa e shpejtë dhe novatore

Shitni më shumë dhe ulni shkallën e porosive të papërfunduara me arkën tonë të shkëlqyer, e cila i konverton vizitorët në klientë me pagesë..

Dizajn profesional dhe faqe promocionale

Krijoni një dizajn të bukur dhe funksional për dyqanin tuaj online që stimulon gatishmërinë për të blerë

Njohuri dhe mbështetje për biznesin

Kurseni kohë, para dhe përpjekje me artikuj dhe video të dobishme se si të punoni me softuerin, këshillat dhe udhëzuesit e tregtisë elektronike.

Icon
Qendra e ndihmes

Gjeni përgjigjet e pyetjeve të bëra shpesh nga tregtarët e CloudCart.

Icon
Komuniteti i tregtarëve

Bëhuni pjesë e shoqërisë sonë aktive për të ndarë përvojën dhe lajmet e tregtisë elektronike.

Icon
Blog dhe udhëzues

Mësoni si ta rritni biznesin tuaj në internet me këshilla dhe libra elektronikë të çmuar.

Ekosistemi i ekspertëve

Sherbime profesionale per dizajn, reklamim dhe SEO, shkrim kopjimi, kontabilitet dhe cdo gje qe ju nevojitet.

Стотици услуги и функционалности за твоя бизнес на едно място Qindra shërbime dhe funksionalitete për biznesin tuaj në një vend

Regjistrohuni në vetëm 60 sekonda dhe mbështetuni në mbështetjen tonë - me CloudCart do të arrini suksesin tuaj të ëndrrave!