Punësoni një ekspert të tregtisë elektronike

Kurseni kohë dhe përpjekje - punësoni një profesionist për të bërë punën për ju! Ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni shërbimet e duhura shtesë për biznesin tuaj.

Mirë se vini në Ekosistemin Evropian të CloudCart

Të gjitha shërbimet e ofruara nga partnerët tanë të besuar të biznesit janë mbledhur në një vend.

Kontabilitet & Juridik

Keni nevojë për një kontabilist të besueshëm ose ndihmë në procesin e regjistrimit të kompanisë suaj? Na lejoni t'ju ndihmojmë me një llogari të besueshme dhe një avokat.

Dizajnerë & Programues

Keni nevojë për një dizajn të bukur dhe funksional, faqe uljeje, banderola apo zhvillime specifike me porosi?

Foto & Video

Përdorni fotografë profesionistë dhe specialistë video për të krijuar vizualizime spektakolare për biznesin tuaj në internet.

Cilësimet dhe Programimi

Na kontaktoni për ndihmë me cilësimet dhe mjetet e dyqanit tuaj.

Marketingu dhe Përmbajtja

Ne mund t'ju ndihmojmë të krijoni një përmbajtje tërheqëse, të përmirësojmë SEO-në tuaj si dhe t'ju ndihmojmë në menaxhimin e reklamave tuaja në Google, Facebook, Instagram

Agjencitë dhe Influencuesit e PR

Besojuni profesionistëve në PR dhe marketingun me ndikim për t'ju ndihmuar të promovoni markën tuaj.

Përmbushja dhe Qendra e Thirrjeve

Rriteni biznesin tuaj në mënyrë më efektive me specialistë me përvojë në Qendrat e Përmbushjes dhe Thirrjeve për një përvojë të shkëlqyer të klientit.

Përkthime dhe lokalizimi

Zgjeroni biznesin tuaj duke hyrë në tregjet e huaja përmes lokalizimit dhe përshtatjes gjuhësore të dyqanit tuaj online.

Zgjidhni CloudCart dhe rrituni

Shërbimi ynë i migracionit mund të transferojë katalogun e produkteve tuaja nga çdo platformë dhe ju nuk do të humbni pozicionin tuaj të renditjes.

Sinkronizoni me programet ERP, CRM dhe magazina

Ne do t'ju ndihmojmë të lidhni eShop-in tuaj me një sistem të menaxhimit të inventarit: Microinvest, Gensoft dhe të tjerë.

Image

Cilësimet e rëndësishme të dyqanit

Ne mund t'ju ndihmojmë me të gjitha cilësimet e përgjithshme për marketingun, transportin, pagesat ose çdo gjë që ju duket sfiduese.

Image

Shërbim i klasit të parë

Platforma jonë është shumë miqësore për përdoruesit, por gjithashtu ofron një qendër të madhe ndihme dhe mbështetje teknike.

Icon
Qendra e ndihmes

Gjeni përgjigje për të gjitha pyetjet e bëra shpesh në lidhje me përdorimin e platformës sonë.

Icon
Komuniteti tregtar

Ju mund të bëheni pjesë e komunitetit tonë të tregtarëve ku të gjithë ndajnë njohuritë dhe përvojën e tyre të industrisë.

Icon
Shërbimet e ekspertëve

Në Ekosistemin tonë të ekspertëve mund të gjeni shërbimet përkatëse për të gjitha nevojat e biznesit tuaj.

Icon
Blog dhe udhezues

Meso si te rritesh eBusiness me keshilla dhe eBooks.

The family of successful eStores

Mijëra pronarë të bizneseve të vogla dhe të mesme arrijnë rezultate frymëzuese me CloudCart.

Image

Me CloudCart ndërtuam dyqanin tonë online, sinkronizuam informacionin nga disa softuer në vetëm dy javë.

BMW
Image

Ne zgjodhëm të ndërtonim dyqanin tonë elektronik në platformën CloudCart dhe ai përmbushi plotësisht pritshmëritë tona. Komunikimi me të gjithë ekipin është i shpejtë, i saktë dhe ata janë gjithmonë në linjë për çdo ndihmë. Falë platformës së tyre, ne jemi vazhdimisht në zhvillim, duke përmirësuar shërbimin tonë, duke rritur shitjet dhe bazën tonë të klientëve.

T-market
Image

Migrimi në CloudCart ka përmirësuar ndjeshëm efikasitetin dhe produktivitetin e zbatimit të porosive, falë automatizimeve të shumta dhe optimizimeve të procesit.

Zora
Image

Pasi u besuam partnerëve tanë CloudCart, faqja jonë, e ndërtuar mbi këtë platformë, na vendosi në pozicionin e mesëm krahasuar me konkurrentët tanë në vetëm një vit. Ne kemi forcuar lidershipin tonë në rajon, duke tërhequr vëmendjen e shumë klientëve të rinj nga e gjithë Bullgaria.

Ted ceramica
Image

Jam i kënaqur me CloudCart! Platforma ofron optimizim cilësor, faqja funksionon shpejt dhe ka një pjesë të administrimit të lehtë për t'u përdorur. Ne i rritëm vizitorët e faqes sonë të internetit falë trafikut organik që kemi.

К&К
Image

CloudCart është një partner i shkëlqyer për biznesin tonë, ne kemi migruar me sukses dhe jashtëzakonisht lehtë në platformë. Ne optimizuam rrjedhën tonë të punës dhe rritëm shitjet në më pak se një muaj. Karakteristikat e platformës na lejojnë të jemi inovativë në fushën e tregtisë elektronike dhe të menaxhojmë SHOP MDL në një shkallë të madhe.

MDL

Qindra sherbime dhe tipares per biznesin tuaj ne nje vend.

Shtoni produkte, krijoni një dizajn, plotësoni të gjitha cilësimet e nevojshme dhe filloni të shesni çdo gjë kudo.